CDSM CDSM Designer

CDSM Designer


Problém s mizejícími texty - zdá se, vyřešeno

Microsoft vydal opravnou aktualizaci, číslo KB5001649, která by měla řešit přetrvávající problém s mizejícími texty.

Aktuálně, v den vydání jsou však servery Microsoftu přetížené a tak doporučujeme ruční instalaci aktualizace. Aktualizaci stáhnete zde. Jakou máte nainstalovanou verzi Windows zjistíte přes Tento počítač, kde pravým tlačítkem zobrazíte vlastnosti

Program CDSM Designer je navržen tak, abyste si v pohodlí domova jednoduchým způsobem dokázali vyrobit fotoknížku nebo jiný fotodárek, a měli jste finální podobu zcela pod kontrolou. Program intuitivně provádí uživatele krok po kroku procesem sestavování Vašich fotografií a textu ve výsledný fotodárek.

Program pracuje s šablonami jednotlivých fotodárků. Ať už se jedná o fotoknížku, nástěnný či stolní fotokalendář nebo jakýkoliv jiný fotodárek, vždy budete potřebovat správnou šablonu, abyste si jej mohli vyrobit. Tyto šablony naleznete vždy v detailu produktu nebo na souhrnné stránce s šablonami.

 Vždy dávejte pozor, abyste zvolili tu šablonu, která odpovídá Vašemu operačnímu systému a v případě kalendářových produktů, zda máte správný rok.

Co program umí a dokáže?

Při výrobě fotodárku využijte naplno svoji fantazii. V programu si tak vytvořte například fotoknihu, zcela podle Vašich představ. Můžete také využít některou z našich připravených šablon pro exkluzivní fotoknihy. Pro nástěnné fotokalendáře máme také několik desítek šablon. Dále si můžete připravit stolní fotokalendáře, fotodiáře, alba, fotoobrazy a mnoho dalších fotodárků.

 

Návrhář stránek

Přímo v okně programu si volíte umístění jednotlivých prvků Vašeho fotodárku.

Rámy fotografií

Přidejte svým fotografiím některý z široké nabídky grafických rámů. Od jednoduchých jednobarevných po složité "retro" styly.

Kliparty

Desítky grafických objektů, kterými můžete ozdobit Vaše návrhy fotodárků.

Efekty

Přidejte svým fotografiím zajímavé grafické efekty. Například sépie, černobílý filtr atd.

Masky

Masky přidávají fotografiím zajímavé prvky. Vaše fotografie tak mohou být napířklad průhledné, mohou být překryty či jinak upravené.

Pozadí

K dispozici je Vám celá řada grafických pozadí, od jednoduchých po komplikované grafické motivy.

Texty

Přidejte k fotografiím popisky nebo celé odstavce textu. Nebojte se využívat celou řadu vložených fontů.

Program ve Vašem počítači pracuje s náhledy fotografií, a proto se mohou jevit během tvorby jako rozostřené či nekvalitní. Pokud máte fotografie dostatečně kvalitní, program do výroby odešle tyto fotografie v nesnížené kvalitě.
Program je klasický WYSIWYG Editor (What You See Is What You Get - To, co vidíte, to dostanete), čili program, kde vidíte finální podobu. Výsledek, co vidíte na obrazovce tedy bude stejný, jaký dostanete. Toto je důležité hlavně u produktů s kalendárii, kde je potřeba mít vždy aktuální šablonu na správný rok.
Program automaticky aktualizuje základní ceník. Ceny odpovídají tedy aktuálním cenám. Využíváte-li některý ze slevových kuponů, výslednou cenu se vždy dozvíte během objednávky a bude Vám vždy potvrzena e-mailem.