CDSM Foto-kalendáře

Foto-kalendáře


CDSM Designer
Program pro výrobu fotodárků, nejen fotoknih a kalendářů

Stáhněte si zcela zdarma program CDSM Designer, pomocí kterého si sami vyrobíte a rovnou objednáte vybraný fotodárek


Naše fotokalendáře dělíme do základních tří skupin: nástěnné, stolní a ostatní.

U nástěnných kalendářů nabízíme širokou škálu šablon s různě velikými fotografiemi a různým počtem fotografií. Stolní kalendáře jsou jak poznámkové (s prostorem pro psaní), tak s náhledovým kalendáriem, kde hraje hlavní roli Vaše fotografie. Ostatní kalendáře pak dělíme dále na kapesní a pracovní kalendáře, kam spadají například mapové plakáty, tříměsíční kalendáře a další.

Naprostou většinu kalendářů si můžete vyrobit sami pomocí on-line editoru nebo pomocí programu CDSM Designer. K jejich výrobě Vám bude stačit jen požadovaný počet fotografií a trocha času. O zbytek se pak postaráme my.

Fotokalendář z vlastních fotek potěší každého

Nevíte, co darovat Vašim nejbližším k výročí, narozeninám nebo k Vánocům? Fotokalendář z vlastních fotografií je nejen pěkným, ale navíc také praktickým dárkem, který potěší každého. Fotokalendář na rok 2021 už pravděpodobně máte, spousta lidí však využívá nejrůznější akce a slevy a objednává si fotokalendáře na rok 2022 už teď.


Kvalitní fotokalendáře v různých formátech

Nabízíme nástěnné, stolní, kapesní či pracovní fotokalendáře. Kvalitní fotokalendář se hodí domů i do práce. Na pracovním stole má spousta lidí postavený stolní fotokalendář s prostorem pro psaní, do něhož si značí nejrůznější věci, na které nechtějí zapomenout. Nástěnný je zase vhodným doplňkem na jakoukoliv prázdnou stěnu, kde se budou Vaše vlastní fotografie pěkně vyjímat. Objednejte si jeden z našich kalendářů za skvělé ceny!