CDSM Platba a doprava

Platba a doprava


Odeslání zásilky přepravcem

Balík do ruky Pro odeslání většiny našich zásilek primárně využíváme v současné době služeb České pošty a jejich stěžejního produktu - Obchodní balík, který později nahradí služba Balík do ruky. To zaručuje, že zboží je již druhý den od expedice u Vás. Česká pošta garantuje dodání do druhého dne s tím, že v okresních městech předem kontaktuje klienty telefonicky o čase dodání.

EMS Dalším způsobem odeslání balíku je expresní služba České pošty EMS, která má jako jediná garantované doručení u zásilek do 20 kg hmotnosti, a to do 14. hodiny následujícího dne.

PPL, DHL Ve výjimečných případech využíváme dalších přepravců pro zaslání zásilek. Např: PPL, DHL popřípadě kurýrní službu Českých drah.

Kurýr Českých drah - ČD Kurýr

Do některých destinací je možno odeslat zásilku za využití služeb Českých drah - ČD-Kurýr. Výhodou této služby je opravdu rychlé doručení, prakticky ve stejný den jako je podání zásilky. Nevýhodou pak vyšší cena a skutečnost, že České dráhy balík vydají pouze na nádraží. Zákazník je tedy nucen osobně vyzvednout zásilku na cílovém nádraží.

Osobní odběr

Vaše zakázky je také možné vyzvednou osobně na naší prodejně v Ústí nad Labem.

Ceník dopravného

Ceník dopravného
Způsob dopravy Cena dopravného
Obchodní balík (Balík do ruky) 130 Kč
PPL, DPD 130 Kč
ČD Kurýr 290 Kč
Česká pošta EMS 290 Kč
Osobní odběr 0 Kč

Platební metody

Při nákupu produktů on-line můžete využít následujících platebních metod:

  • On-line platba prostřednictvím platební brány
  • Platba na dobírku

Doběrečné je již zahrnuto vždy v ceně dopravy, neúčtujeme žádný poplatek navíc.

Na naší prodejně pak akceptujeme tyto karty: Visa, Visa Electron, MasterCard a Maesto. Platit můžete samozřejmě také v hotovosti.