CDSM Foto-kalendáře Stolní foto-kalendáře

Stolní foto-kalendáře


CDSM Designer
Program pro výrobu fotodárků, nejen fotoknih a kalendářů

Stáhněte si zcela zdarma program CDSM Designer, pomocí kterého si sami vyrobíte a rovnou objednáte vybraný fotodárek


Stolní fotokalendáře nabízíme v několika variantách. K dispozici jsou šablony s týdenním, čtrnáctidenním a měsíčním kalendáriem.

Každý list kalendářů obsahuje jednu fotografii, k výrobě tedy budete potřebovat tolik fotografií, kolik má kalendář listů. Přesné počty nutných fotografií se dozvíte vždy v detailu produktu vedle náhledu.

Jak vypadá stolní fotokalendář?

Stolní fotokalendáře se skládají z vlastního kalendária (listy papíru s vytištěným obsahem), kroužkové vazby Twin-Wire a kartónového stojánku.

Kalendárium

Kalendárium

Podle zvolené šablony nabízíme měsíční, čtrnáctidenní nebo týdenní kalendárium. Kalendária jsou vytištěna na 170 g hlazeném křídovém papíře digitální technologií. Kombinací digitálního tisku a křídového papíru dosahujeme ideálního poměru kvality a ceny.

Jednotlivé listy jsou tištěny oboustranně, pokud není výslovně uvedeno jinak. Každý list pak obsahuje jednu fotografií, ke které je možné přidat vlastní popisek. Kalendárium je pak možno za poplatek doplnit o Vámi dodaná data, například narozeniny, výročí atd.

Kalendária obsahují, pokud to umožňuje prostor, rozšířené jmeniny, státní svátky, fáze měsíce, východy a západy slunce, znamení zvěrokruhu a horoskopy.

Kartónový stojánek

Kartónový stojánek

Kartonový stojánek je vyroben z jednoho kusu kartónu. Kartón lze jednoduchým prohnutím složit a vytvořit tak spolehlivý stojánek Vašeho kalendáře. Stojánek je bílé barvy.

Vázací drátek

Vázací drátek

Celý kalendář je zkompletován pomocí dvojitého Twin-Wire drátku, který drží pohromadě jak jednotlivé listy kalendária tak i kartónový stojánek. Toto řešení umožňuje elegantní otáčení listů, aniž by došlo k jejich horizontálnímu posunu, jako je tomu u spirálovitých vazeb.

Stolní fotokalendáře na rok 2022 s vlastními fotografiemi

Nečekejte na nový fotokalendář do Vánoc!

Tenčí se Vám Váš stolní kalendář na rok 2021 a přemýšlíte nad koupí nového? Proč ho tedy nevlastnit již nyní, navíc s vlastními originálními fotografiemi? Představujeme Vám některé z originálních typů stolních fotokalendářů 2022.

Výběr podle šablon a kalendárií

Stolní fotokalendáře 2022 si u nás můžete vybrat z několika různých variant, které se od sebe liší kalendáriem i šablonami, jež určují rozmístění Vašich fotografií. V nabídce máme šablony s týdenním, čtrnáctidenním, měsíčním a ročním kalendáriem, přičemž na každém kalendářním listu je jedna fotografie. K výrobě Vašeho stolního fotokalendáře tak budeme potřebovat přesně tolik fotografií, kolik má fotokalendář listů.

Fotokalendář s pohádkovými motivy

Jedná se o stolní fotokalendář se 14denním kalendáriem, který je velice oblíbený u dětí a jejich rodičů. Obsahuje 18 listů včetně titulní stránky a je svázán kroužkovou vazbou. Fotografie, které dodáte, budou vkusně doplněny pohádkovými motivy. Zaslat nám můžete i vlastní popisky k fotografiím.

Stolní kalendář Activity

Chytře řešené rodinné fotokalendáře, které potěší každého člena rodiny. Každý člen domácnosti má v kalendáři na každém listu svůj vlastní sloupek pro denní zápisky, přičemž nad každým sloupcem je místo pro fotku i jméno každého rodinného příslušníka. Levá strana stolního kalendáře pak vždy obsahuje jednu hlavní fotografii. Zatímco stolní kalendář Activity SKN-23 je určen pro 4 členy rodiny, stolní kalendář Activity SKN-24 rovnou pro pět.  

Stojánkový roční fotokalendář maxi

Roční stolní fotokalendář maxi je vyroben z jediného listu papíru a obsahuje dvě panoramatické fotografie – každá na jeden půlrok. Pod nimi se nachází jednoduché půlroční kalendárium. Stojánkový roční fotokalendář maxi bývá ideálním dárkem pro Vaše blízké, kamarády či partnery.   

Z naší nabídky si můžete vybrat i nástěnné fotokalendáře a další typy fotokalendářů z vlastních fotek. Jejich dopravu zajišťujeme nejen do velkých měst, jako jsou Praha, Brno, Ostrava, ale i po celém území ČR. Stačí jen objednat.