CDSM Digitální tisk Tisk katalogů

Tisk katalogů


Kalkulátor produktů
ON-LINE kalkulátor produktů

Nechejte si spočítat náklady na tisk různých produktů pro Vás či Vaši firmu. Nabídku Vám nezávazně spočítáme.

Váš hotový katalog Vám vytiskneme na digitálních nebo ofsetových technologiích. Výhodou digitální technologie je krátká doba dodání a možnost tisknout katalogy s personifikovanými údaji Vašich zákazníků.

Výhody tisku a personalizace katalogu pomocí digitálního tisku:

  • oslovení, název
  • adresa
  • konkrétní nabídka, která zajímá Vašeho zákazníka
  • speciální cenové podmínky na každého klienta

Data k vytištění přijímáme v kompozitním PDF. Pro zachování barevnosti doporučujeme převést všechny obrázky do jednotného profilu Fogra 39, upravit velikost obrázků do výsledné velikosti 1:1 s rozlišením 300 dpi.

Takto vytvořené PDF může mít více MB, pak je možné data předat na CD, DVD, USB flash disku apod. nebo nahrát na náš FTP server (přihlašovací údaje Vám na vyžádání zašleme).

Katalog Vám vytiskneme, svážeme a ořežeme. Pro vazbu si můžete vybrat z široké nabídky technologií vazby.

Výroba katalogů

Určitě jste již několikrát přemýšleli, jak vyrobit katalog, kde byste soustředili všechny Vaše služby, ale bohužel jste se k tomu nedostali, nebyl čas apod.

Existuje varianta, že Vám katalog z Vašich podkladů vyrobíme od návrhu až po vytištění a svázání. Katalog Vám můžeme připravit i v elektronické podobě např. pro posílání emailem, umístění na internetové stránky apod.

K výrobě katalogu od Vás potřebujeme dodat představu o tom, co chcete nabízet a jaká forma by Vám připadala nejvhodnější. Společně se pak podíváme na možná řešení a společně rozhodneme o nejvhodnějším řešení.