CDSM Foto-kalendáře Nástěnné foto-kalendáře

Nástěnné foto-kalendářeNástěnné fotokalendáře nabízíme v několika variantách lišících se kalendáriem. Všechny kalendáře obsahují prostor pro Vaše fotografie. Jak je fotografie umístěna v kalendáři, vidíte vždy na náhledovém obrázku.

Při výběru šablony doporučujeme klást důraz hlavně na orientaci fotografií. Pokud máte Vaše fotografie orientované na šířku, zvolte si příslušnou šablonu, u fotek na výšku zase šablonu s fotografiemi na výšku. Tímto výběrem eliminujeme problém s umístěním fotografie do šablony.

Z čeho se kalendář skládá?

Listy kalendáře

Listy kalednáře

Naše kalendáře vyrábíme z kvalitního, 170 g ColorCopy papíru, který je ideálním pro digitální tisk fotografií na naší tiskárně. Podle zvolené šablony obsahuje kalendář různý počet listů, plus jeden list jako titulní stranu.

Fotografie umístěné v kalendáři mají různé překrytí, podle šablony. Jestliže fotografie nemá žádný rámeček kolem, je umístěna až do okrajů. Naše kalendáře nemají bílé okraje. Je tedy nutno počítat s tím, že fotografie je po stranách oříznuta zhruba ve vzdálenosti 3 - 5 mm od kraje. Stejným způsobem jsou oříznuté i případné rámečky. Celek pak působí mnohem elegantněji, nežli s bílými okraji kolem dokola kalendáře.


Vázací drátek

Vázací drátek

Všechny kalendáře jsou svázány dvojitým drátkem, tzv. Twin-Wire. Horní část kalendáře je proděravěna čtvercovými otvory, ve kterých je vložen drátek. Vazba se skládá ze dvou kusů drátku, uprostřed kalendáře je umístěno očko pro zavěšení na zeď. Kalendář má pod očkem půlkruhový výsek pro jednoduché otáčení jednotlivých listů.


Vrchní folie a zadní karton

Každý námi dodaný kalendář má vrchní krycí 200 micronovou folii, která zaručuje ochranu kalendáře jako celku před poškrábáním. Úplně poslední je pak umístěn 1mm karton, který kalendář zpevňuje.


Titulní strana

Titulní strana

Většina kalendářů má na výběr dvě titulní stránky. Můžete si tak vybrat, zda budete mít u kalendáře titulní stránku s jednou dodanou fotografií, nebo zda Vám vyrobíme titulní stránku, která obsahuje koláž z fotografií použitých v kalendáři. Je jen na Vás, jakou variantu si zvolíte.

Mějte v nástěnném fotokalendáři své vlastní fotografie!

Nástěnné fotokalendáře si u nás můžete vybrat z několika různých variant, které se od sebe liší kalendáriem i šablonami, jež určují rozmístění Vašich fotografií. Podle toho se také určuje, kolik svých fotografií máte k výrobě fotokalendáře zaslat. Pokud nevíte, jaký si zvolit, zde je malá nápověda k několika typům nástěnných fotokalendářů, které nabízíme.


Roční nástěnné fotokalendáře

Ročních fotokalendářů nabízíme několik typů – pracovní, designové (s velikou fotografií a drobným informačním kalendáriem) a fotokalendáře s prostorem pro poznámky. Všechny tyto typy se skládají z jednoho listu. K jeho výrobě nám stačí 1,12 či 53 fotografií. Pokud si budete přát, můžeme vám roční kalendář zhotovit dokonce i na plátno na způsob fotoobrazu.


Měsíční nástěnné fotokalendáře

Co se týče měsíčních fotokalendářů na stěnu, ty obsahují na každé straně 1–3 fotografie. Vybrat si opět můžete z několika různých typů a šablon. Počet fotografií nutných k výrobě jednotlivých měsíčních stránek je 12, 24 nebo 36 (plus 1 fotografie na titulní stránku).


Týdenní nástěnné fotokalendáře

Týdenní fotokalendáře se dají vystihnout jednoduše – co týden, to jedna fotka na zdi. Stačí si tak jen jednoduše vybrat z našich šablon, zaslat nám Vaše fotografie, a my už se o vše postaráme.


Denní nástěnné fotokalendáře

365 fotografií plus 2 nebo 4 fotografie na zadní podkladovou desku. Takový počet od Vás budeme potřebovat, pokud si vyberete denní fotokalendář, který má formu trhacího kalendáře. Jsme si však dobře vědomi, že 365 fotografií je hodně velký počet. Proto denní kalendáře nabízíme i s křížovkami SUDOKU, které jsou alternativou k fotografiím.


Garantujeme Vám, že u nás seženete kvalitní nástěnné fotokalendáře levně, snadno a rychle.

Vybrat si u nás můžete i fotoknihy a jiné zajímavé druhy fotokalendářů, např. stolní fotokalendáře, fotokalendáře se jmény či fotokalendáře z vlastních fotek.