CDSM Fotodárky z vlastních fotografií Léčivé knihy

Léčivé knihy


CDSM Designer
Program pro výrobu fotodárků, nejen fotoknih a kalendářů

Stáhněte si zcela zdarma program CDSM Designer, pomocí kterého si sami vyrobíte a rovnou objednáte vybraný fotodárek


Tento originální dárek potěší nejen Vaše známé, blízké, ale i Vaše obchodní partnery. Jejich léčebná síla tkví v úsměvu, který vykouzlí po rozevření. Obrovskou výhodu pak skrývá v tom, že tyto knihy lze číst i za tmy.

Léčivé knihy máme připravené v několika variantách. A to jako hotové léčivky nebo jako léčivky s možností úprav, kde si můžete design knihy sami upravit. Léčivé knihy pak nabízíme ve dvou velikostech, s obsahem 0,2 l nebo 0,7 l. Větší provedení (0,7l) je navíc doplněno dvěma originálními skleničkami.

Unitř knihy se nachází značkový alkohol firmy R. Jelinek, a to řádně kolkovaný. Tyto léčivé knihy jsou určeny pro velkoodběratele, nebo osoby starší 18 let.

Media
Slivovice bílá 3YR
nejznámější český ovocný destilát ze švestkového kvasu vyráběný již od 19. století. Švestkový kvas prochází trojstupňovou destilací, čímž se dosáhne dokonalé jemnosti. Pecky jsou po celou dobu zrání přítomny v kvasu, aby vzniklému nápoji dodaly specifickou chuť třísloviny. Právě pecky v kvasu spolu s tříletým zráním dodávají slivovici jemnou, zaoblenou chuť ovoce s příjemným podtónem uleželého destilátu.
Slivovici podáváme při teplotě odpovídající okolí, neboť jen tak lze dosáhnout plného rozvinutí její chuti i vůně.
Media
Hruškovice williams
je čirý destilát charakteristický svou jemnou ovocnou chutí. Odrůda hrušek zvané Williams se zpracovává v závodě firmy Jelínek vybudovaném v Chile, kde jsou největší producenti tohoto ovoce, pod dohledem vizovických papírnických mistrů.
Hruškovici doporučujeme konzumovat mírně vychlazenou.
Media
Pálenka z oskeruší
připravuje se z dnes již vzácného druhu jeřábu a je především na Moravě legendární. Mnohými je navíc pokládána za nejlepší pálenku vůbec. Jeho plody jsou opravdovou vzácností.
Media
Pálenka z planých trnek
je vyrobena z plodů planě rostoucích keřů trnky. K její výrobě se používají jen plody, které prošly na keřích prvními mrazy, díky čemuž se v nich přeměnila část tříslovin v nerozpustné sloučeniny.
Media
Bohemia Honey
likér, který v sobě spojuje chuť pravé tříleté slivovice s chutí a vůní lipového medu. Přirozené medové aroma s lehkým ovocným tónem má jasně švestkové dozvuky, ve kterých můžeme cítit sušené švestky, karamel a lipový květ. Dlouhodobá macerace medu mu dodává zlatavou barvu, jemně nasládlou chuť a medovou vůni.
Bohemia Honey doporučujeme podávat mírně vychlazené, ideálně potom na ledu.
Media
Pálenka z kdoulí
vyrábí se ze žlutých plstnatých malvic kdouloně podlouhlé, které tvarem připomínají jablko či hrušku.
Media
Moravská jadernička
je odrůdou jablek, která se vzhledem k optimálnímu poměru cukru a kyselin zaručujících prokvašení hodí k výrobě pálenky.
Media
Pálenka z višní
je pravým ovocným destilátem té nejvyšší kvality. Vyznačuje se mírně navinulou chutí višní, která je způsobena ideálním poměrem cukru a kyselin obsažených v tmavých višních.