CDSM Foto-kalendáře Ostatní fotokalendáře

Ostatní fotokalendáře


CDSM Designer
Program pro výrobu fotodárků, nejen fotoknih a kalendářů

Stáhněte si zcela zdarma program CDSM Designer, pomocí kterého si sami vyrobíte a rovnou objednáte vybraný fotodárek


Mimo stolní a nástěnné fotokalendáře Vám nabízíme další kalendářové produkty. Jsou jimi kapesní fotokalendáře a pracovní fotokalendáře.

Oba druhy kalendářů se řadí spíše mezi praktické a účelové kalendáře, ale přesto Vám je nabízíme jako fotodárky. Ať je už budete mít v peněžence nebo v kanceláři na své zdi, budou unikátní a jedinečné.

Jaké máme kalendáře?

Kartičkové kapesní fotokalendáře

Kartičkové kapesní fotokalendáře

Kartičkové kapesní fotokalendáře jsou klasické kalendáříky, které nosíte v peněžence či je máte pod sklem Vašeho pracovního stolu. Kalendáříky na jedné straně obsahují Vaši fotografii, na druhé straně je pak vyobrazeno kalendárium.

Kalendária jsou buď svislá nebo vodorovná dle Vašeho výběru. Volitelně také můžete mít kalendáříky zalaminované, což přináší mnohem vyšší odolnost a také zvýraznění barev.


Kapesní fotokalendáře Leporelo

Kapesní fotokalendáře Leporelo

Kalendáře leporelo jsou vyrobeny z jednoho kusu silnějšího papíru. Ten je složen v harmoniku, po šesti dílech. Každý díl pak představuje jeden měsíc v roce a obsahuje právě jednu Vámi dodanou fotografii a měsíční kalendárium. Kalendář má připravené ohyby, tzv. bigy, které ulehčují ohýbání do obou směrů. Složený kalendář je ve formátu, kdy se vejde do každé peněženky. Kalendářík se dá vždy složit tak, aby aktuální měsíc byl vždy na vrchu.


Pracovní kalendáře

Pracovní kalendáře

Jedná se o známé skládané nástěnné kalendáře, které mají pod sebou zavěšeny tři nebo čtyři bloky. Každý měsíc se z každého bloku odtrhne jeden list. Kalendář obsahuje posuvník, který označuje aktuální den. Kalendáře nabízíme tříměsíční, čtyřměsíční nebo pětiměsíční.

Horní část obsahuje tzv. laš, na které je vytištěna Vámi dodaná fotografie, či jiný grafický objekt. Fotografie je nakašírovaná (nalepená) na tuhém kartónu, za který je kalendář pověšen na zeď.