CDSM Fotoknihy

FotoknihyFotoknihy jsou moderním způsobem uchovávání Vašich fotografií. Klasická alba jsou již minulostí a prohlížení fotek na monitoru počítače či v tabletu (mobilu) také nenabízí ten správný komfort. Jen fotokniha Vám připomene Vaše zážitky tou správnou atmosférou, kterou si sami připravíte.

Vytvořte si fotoknížku, která bude vypadat naprosto profesionálně, s textem, popisky a další grafikou. Pochlubte se s ní Vašim blízkým, přátelům a rodině. Neschovávejte své fotografie v počítači, kde na ně časem zapomenete.

Fotoknihu si snadno připravíte v pohodlí svého domova. Její výrobu pak zajistíme my. Pro přípravu fotoknihy využijte program CDSM Designer, který si můžete zdarma stáhnout. Program CDSM Designer Vás intuitivně provede celým procesem výroby fotoknihy (a dalších fotodárků). Fotoknihu si vyrobíte off-line doma, na Vašem počítači (Windows, iOS). Pro samotnou výrobu nepotřebujete připojení k internetu (pouze pro stažení programu a následné objednání fotoknihy).

Exkluzivní fotknihy

Exkluzivní fotoknihy jsou kombinací toho nejlepšího. Mají potištěné a zalaminované desky a jsou svázány klasickou šitou vazbou, kterou znáte z knížek beletrie. Tato kombinace vlastností Vám zajišťuje vysokou odolnost, dlouhou životnost a luxusní vzhled.


Další fotoknihy

Mimo exkluzivní fotoknihy nabízíme i celou řadu standardních fotoknížek, které nabízí širokou škálu formátů a provedení.

Fotokniha A4 na výšku

Fotokniha A4 na šířku

Fotokniha A3 na výšku

Fotokniha A3 na šířku

Čtvercová fotokniha

Kapesní fotoknihaZ čeho se fotoknihy skládají?

Přehled dostupných formátů a vlastností fotoknížek. Z čeho se fotoknihy skládají, jak jsou vyrobeny?

Čtverec, 30 x 30 cm

Velká, čtvercová fotokniha. Desky mohou být jak potištěné, tak plátěné nebo koženkové. Kniha je dostupná i jako exkluzivní.

Exkluzivní čtvercová fotokniha (29x29cm) Fotokniha s potištěnými deskami Fotokniha Everflat s potištěnámi deskami Fotokniha v trdých deskách Fotokniha Everflat v tvrdých deskách Fotoblok


Čtverec, 23 x 23 cm

Středně veliká čtvercová fotokniha, dostupná jako exkluzivní s šitou vazbou.

Exkluzivní malá čtvercová fotokniha


Čtverec, 20 x 20 cm

Čtvercové fotoknihy dostupné v plátěných, koženkových a papírových laminovaných deskách.

Fotokniha s potištěnými deskami Fotokniha Everflat s potištěnými deskami


A3 na výšku

Obrovské fotoknihy s potištěnými nebo papírovými (laminovanými) deskami.

Fotoblok Fotokniha Everflat s potištěnými deskami Fotokniha s potištěnými deskami


A3 na šířku

Veliké fotoknihy ideální pro veliké panoramatické fotografie. Dostupné jako fotoblok, s potištěnými nebo plátěnými deskami.

Fotoblok Fotokniha s plátěnými deskami Fotokniha s potištěnými deskami


A4 na výšku

Standardní formát fotoknih. Nejrozšířenější provedení. Potištěné nebo plátěné desky i jako fotoblok. Možno vyrobit fotoblok šitý skobičkami.

Exkluzivní šitá fotkniha Fotokniha Everflat s potištěnými deskami Fotokniha Everflat s plátěnými deskami Fotokniha s potištěnými deskami Fotokniha s plátěnými deskami Fotoblok Fotosešit


A4 na šířku

Rozšířený formát, druhý nejprodávanější. Dostupné jsou s potištenými, potahovanými a měkkými (papírovými s laminací) deskami.

Fotokniha Everflat s potištěnými deskami Fotokniha Everflat s plátěnými deskami Fotokniha s potištěnými deskami Fotokniha s plátěnými deskami Fotoblok


Kapesní fotoknihy

Nejmenší, praktické fotoknihy. Úsporný formát, jednoduché provedení, kroužková vazba.

Fotoblok


Potahované desky

Tvrdé, kartonové desky s potahem. Ten může být buď plátěný nebo z imitace kůže. Existuje celá škála barev. Navíc je možné do těchto desek udělat výsek (9 x 13 cm), který odkryje část nebo celou fotografii na titulní stránce.

Fotokniha A4 na výšku Fotokniha Everflat A4 na výšku Fotokniha A4 na šířku Fotokniha Everflat A4 na šířku Fotokniha A3 na šířku Čtvercová fotokniha 30 x 30 cm Čtvercová fotokniha Everflat 30 x 30 cm


Měkké, laminované desky

Desky pro vazbu twin-wire (kroužková kalendářová vazba) nebo skobičkovu vazbu (sešitová vazba). Jsou vyrobeny z 300 g papíru a jsou laminované.

Fotoblok 30 x 30 Fotoblok A3 na šířku Fotoblok A3 na výšku Fotoblok A4 na šířku Fotoblok A4 na výšku Fotoblok A5 na výšku

Standardní papír, 170 g

Standardní papír určený pro digitální fotografie. Gramáž 170 g. Používá se pro všechny druhy fotoknih.


Papír Everflat

Kvalitní fotopapír určený pro digitální tisk fotografií. Jeho nespornou výhodou je možnost rozložení fotoknihy na 180°, což je výborné pro široké panoramatické fotografie. Fotopapír Everflat není možné použít v šitých fotoknihách.

Šitá vazba

Exkluzivní vazba. Jednotlivé složky knihy jsou sešity nití, navzájem prošity a poté připevněny k deskám. Jedná se o nejkvalitnější způsob zpracování vazby a taktéž je i nejodolnější. Drobnou nevýhodou se může zdát nemožnost dodatečného přidání stránek, a také počet stránek při navyšování, který musí být vždy po 4 listech (8 stránkách).

Exkluzivní šité fotoknihy


Pevná vazba

Pevná, tzv. kanálková vazba. Používá se u standardních fotoknih. Hřbet knihy je stáhnut kovovým hřbetem, který zároveň drží i desky. Tuto vazbu můžete znát z diplomových a bakalářských prací

Fotokniha A4 na výšku Fotokniha Everflat A4 na výšku Fotokniha A4 na šířku Fotokniha Everflat A4 na šířku Fotokniha A3 na šířku Čtvercová fotokniha 30 x 30 cm Čtvercová fotokniha Everflat 30 x 30 cm


Kroužková vazba (twin-wire)

Jednoduchá, "kalendářová" vazba. Dvojitý drátek je protažen otvory v listech papíru. Tyto otvory zasahují přímo do obsahu knihy, je tedy potřeba počítat s tímto prostorem při sestavování fotoknihy.

Fotoblok A4 na výšku Fotoblok A4 na šířku Fotoblok A3 na výšku Fotoblok A3 na šířku Čtvercový Fotoblok 30 x 30 na výšku Fotoblok A5 na výšku