CDSM Podpora

Podpora


Nevíte si rady s objednáním některého z našich produktů? Neváhejte a obraťte se na nás. Pokusíme se Vám pomoci, jak to jen půjde.

Zavolejte nám

V pracovních dnech nám můžete zavolat a pokusíme se Vám pomoci s Vaší objednávku či Vám zodpovíme Vaše dotazy týkající se našich produktů.

733 774 281
Pondělí až pátek: 9.00–16.00 hodin

On-line podpora - CDSM Designer

Support

Objednejte si hovor

Potřebujete pomoci s programem CDSM Designer? Nebo nevíte, jak objednat fotodárek? Poradíme Vám i s jinými procesy (příprava pro digitální tisk, velkoformát a další problematikou).

Do formuláře vyplňte všechny údaje a pokuste se blíže specifikovat Váš problém, abychom Vám mohli co nejrychleji a nejpřesněji poradit.

Pokud máte problémy s naším programem CDSM Designer nebo s objednáním fotodárků, je možné se přihlásit do Vašeho počítače pomocí programu TeamViewer. TeamViewer vytvoří připojení k PC od našich prostor během několika vteřin. Můžeme pak na dálku ovládat Váš počítač, jako bychom seděli přímo u Vás. Je to zcela bezpečné a umožňuje mít z Vaší strany plnou kontrolu za všech okolností.

Jednoduchého klienta TeamViewer si můžete stáhnout kliknutím na níže zobrazené ikony dle Vašeho operačního systému. Program nevyžaduje instalaci a stačí jej pouze spustit. Po spuštění se v programu zobrazí Vaše ID a heslo, které nám telefonicky sdělíte. Bez tohoto nelze spojení navázat.

Program si stáhněte dle Vašeho operačního systému