CDSM Velkoformátový tisk Reklamní bannery

Reklamní bannery


Kalkulátor produktů
ON-LINE kalkulátor produktů

Nechejte si spočítat náklady na tisk různých produktů pro Vás či Vaši firmu. Nabídku Vám nezávazně spočítáme.

Exteriérový prvek v oblasti reklamních tiskovin, umožňuje vyhovět náročnosti klienta a díky svému materiálovému složení dobře odolává povětrnostním a mechanickým vlivům. Využívá se nejčastěji jako vizuální prvek reklamy na fasády domů, lešení, plotů či vypnutí do ocelových konstrukcí.

Přednosti bannerů

  • dobrá přenositelnost
  • rychlost instalace
  • nízká hmotnost
  • dobrá skladnost
  • banner lze tisknout (jakákoli grafika) případně polepit (větší odolnost)

Banner můžeme brát jako levnější alternativu oproti reklamní desce a díky možnosti srolování plachty je snadná přenosnost na jinou reklamní plochu. Jako doplňující prvek je reklamní plachta používána v souvislosti prezentačních systémů, které jsou také nedílnou součástí světa reklamy.

Roll-up systém vypadá s bannerem lépe než s papírem a vydrží více. Standardní gramáž banneru se pohybuje od 440 g/m2 – 550 g/m2, větší gramáže jsou pak řešeny individuálně. O výběru gramáže rozhoduje umístění v případě velkých ploch se pak doporučuje již provzdušněná (síťová) plachtovina, která má velkou propustnost větru a neohrozí tak samostatnou reklamu či osoby. Při velké ploše se zpravidla používá zesílený lem po obvodu plachty a následné rozmístění oček po 50 cm není ničím výjimečným. Zpravidla zhotovitelé a zároveň i my již na každý rozměr dodáváme zpevněný okraj.

Máte-li zájem vytisknout tento produkt neváhejte postaráme se o Vaši objednávku a pokud nemáte zkušenosti s grafikou pomůžeme Vám vytvořit grafický návrh, který bude k vašemu obrazu díky našemu dtp studiu.

Nechejte si spočítat cenu reklamního banneru v našem kalkulátoru.