CDSM Fotoknihy Exkluzivní fotoknihy

Exkluzivní fotoknihy


Mezi exkluzivní knihy řadíme takové knížky, které Vám přináší vždy něco navíc. V první řadě to jsou fotoknihy s šitou vazbou a potištěnými deskami. Ty nabízíme ve formátech A4, 30 x 30 a 23 x 23 cm.


Šité fotoknihy s potištěnými deskami zaručují velmi vysokou kvalitu zpracování, tisku a vazby. Šitá vazba je velice pevná (znáte ji z klasických knih) a umožňuje široké rozevření stránek. Její desky jsou pak potištěné Vámi dodaným motivem a laminované. Laminace zvyšuje jasnost barev, a také ochraňuje samotný potisk proti mechanickému poškození.

Tématické šablony

Pro exkluzivní fotoknihy máme připraveny tématické šablony ke stažení. Ulehčíte si tak práci s vytvářením celkového vzhledu fotoknih.

Šablony tématických fotoknih

CDSM Designer
Program pro výrobu fotodárků, nejen fotoknih a kalendářů

Stáhněte si zcela zdarma program CDSM Designer, pomocí kterého si sami vyrobíte a rovnou objednáte vybraný fotodárek


Termíny zpracování exkluzivních fotoknih

 
Exkluzivní šité fotoknihy vyrábíme ve várkách a jejich výrobu nelze nikterak uspíšit. V harmonogramu uvidíte termíny uzávěrek objednávek a také termíny, kdy Vaši fotoknihu expedujeme.

Další exkluzivní fotoknihy

Mezi exkluzivní fotoknihy nadále řadíme takové fotoknihy, které mají potištěné desky a obsahují papír EverFlat. Tento papír zajišťuje rozevření fotoknížky na plocho (180°), čímž jsou tyto fotoknihy vhodné například pro panoramatické fotografie. Fotoknihy nabízíme v několika formátech.


Vlastnosti exkluzivních fotknih

Potištěné desky

Potištěné desky

Pevné, kartonové desky, s nakašírovanou (nalepenou) samolepkou, která je potištěná Vaším motivem. Celé desky jsou navíc laminovány, což zvyšuje mechanickou odolost a kontrast barev.

Standardní papír

Standardní papír, 170 g

Standardní papír určený pro digitální fotografie. Gramáž 170 g. Standardní papír je použit ve všech exkluzivních fotoknihách.


Papír Everflat

Papír Everflat

Kvalitní fotopapír určený pro digitální tisk fotografií. Jeho nespornou výhodou je možnost rozložení fotoknihy na 180°, což je výborné pro široké panoramatické fotografie. Fotopapír Everflat není možné použít v šitých fotoknihách.

Šitá vazba

Šitá vazba

Exkluzivní vazba. Jednotlivé složky knihy jsou sešity nití, navzájem prošity a poté připevněny k deskám. Jedná se o nejkvalitnější způsob zpracování vazby a taktéž je i nejodolnější. Drobnou nevýhodou se může zdát nemožnost dodatečného přidání stránek a také počet stránek při navyšování, který musí být vždy po 4 listech ( 8 stránkách).


Pevná vazba

Pevná vazba

Pevná, tzv. kanálková vazba. Používá se u standardních fotoknih. Hřbet knihy je stáhnut kovovým hřbetem, který zároveň drží i desky. Tuto vazbu můžete znát z diplomových a bakalářských prací.