CDSM Velkoformátový tisk Tisk venkovní reklamy

Tisk venkovní reklamy


Kalkulátor produktů
ON-LINE kalkulátor produktů

Nechejte si spočítat náklady na tisk různých produktů pro Vás či Vaši firmu. Nabídku Vám nezávazně spočítáme.

Venkovní reklama určená pro zviditelnění Vaší společnosti či společenské akce lze použít i jiné technologie v naší nabídce:

Tyto technologie jsou vhodné pro tisk:

  • plakátů
  • akčních plakátů na výlohy
  • transparentů
  • větších letáků

Jejich hlavní výhodou je nízká cena a rychlost dodání.

Venkovní reklamu Vám vytiskneme tou nejvhodnější a nejekonomičtější variantou, která je pro Váš reklamní účel tou nejvhodnější. Tisk venkovní reklamy není prakticky omezený svým rozměrem. Většina materiálů lze spojovat tak, že spoje nejsou vidět.

Billboardy

Nezbytný prvek pro masově celoplošnou propagaci, která oslovuje každým dnem skupinu všech společenských vrstev. Představuje dokonalé skloubení jednoduchosti a účelnosti. Strohým, ale i graficky náročným návrhem billboardu dosáhnete kompletního pokrytí aktuálních firemních akcí. K dosažení cíle je nutné výlep pojmout v širším spektru, tak jedině dosáhnete neustálého zviditelnění.

Nejvhodnější místo a výskyt venkovní reklamy je u dálnic, silnic, štítů domů či obchodních center.

Pro výlep billboardu se používá papír blue back paper, síla tohoto materiálu je v jednoduchosti aplikace na plochu a také ceny. Používá se speciální složka lepidla, která nachystaný papír nejlépe přichytí. Blue back paper v terminologii znamená, že zadní část papíru je potažena modrou vrstvou, která zabraňuje prosvítání předchozího výlepu a díky tomu je šetřen čas.