CDSM Fotodárky z vlastních fotografií Fotoobrazy

Fotoobrazy


CDSM Designer
Program pro výrobu fotodárků, nejen fotoknih a kalendářů

Stáhněte si zcela zdarma program CDSM Designer, pomocí kterého si sami vyrobíte a rovnou objednáte vybraný fotodárek


Fotoobrazy patří mezi neodmyslitelné doplňky jak domácích interiérů, tak i kanceláří a samozřejmě vkusně doplní prázdné zdi např. na chodbách či vestibulech.

Fotografie lze zarámovat buď do luxusních dřevěných rámů Nielsen nebo v posledních letech stále více oblíbených hliníkových (ALU) rámů pro svůj slabounký rámeček, ve kterých mohou fotografie vyniknout. Fotografie si také můžete vytisknout na plátno a získat tak nejlevnější způsob jak dostat fotku na zeď - fotka na blindrámu.

Obrazy s fotografiemi si můžete vyrobit v různých rozměrech od 20 × 30 cm až po obrovské rozměry 1 × 3 metry.

K tisku fotoobrazů používáme ty nejmodernější technologie a kvalitní materiály speciálně určené pro tisk fotografií.

Nemáte fotografii, a přesto ccete nějaký obraz na zeď? Podívejte se na naši nabídku hotových obrazů na plátně.

Z čeho se obrazy skládají?

Hliníkové (ALU) rámy

Hliníkové (ALU) rámy

Hliníkové rámy jsou velice elegantní, lehké rámy, které doplňují moderní interiéry. V nabídce máme výběr nejoblíbenějších rámů. Ceny, uvedené u obrazů jsou včetně zvolených rámů. Rámy mohou být v kombinaci s paspartou a tato kombinace dá nádherně vyniknout Vašim fotografiím či dokumentům. Hliníkové rámy jsou té nejvyšší kvality. Jedná se o výrobce NIELSEN, se kterým máme ty nejlepší zkušenosti.

Dřevěné rámy

Dřevěné rámy

Dřevěné rámy značky NIELSEN jsou ideální pro fotografie. Na výběr je několik odstínů. Dřevěné rámy je možné doplnit paspartou, která dá vyniknout hlavnímu motivu obrazu. Vysoce kvalitní rámy a výborné zpracování Vám přinese kousek vlastního luxusu do Vašeho bytu či kanceláře. Fotografie tiskneme na kvalitní fotografické papíry. Před instalací rámu a pasparty jsou fotografie zalaminované, čímž se zvyšuje jejich trvanlivost.

Pasparty

Pasparty

Pasparty jsou kartonové rámečky mezi samotnou fotografií a rámem. Mají za úkol "vytáhnout" detail samotné fotografie. Na výběr je celá řada barevných odstínů. V kombinaci s alu rámem či dřevěným rámem dosáhnete luxusního provedení vlastního obrazu s fotografií, popřípadě jiné grafiky, kterou nám dodáte.

Plátno

Plátno

Pro obrazy na plátně využíváme vysoce kvalitní plátno SIHL. Tisk provádíme na kvalitních velkoformátových tiskárnách Canon řady ImagePrograf. Fotografie vytištěná na plátně má hrubší strukturu (plátěnou) a dává tak pocit skutečného obrazu. Obrazy na plátně standardně dodáváme napnuté na tzv. blindrámu. Obraz je pak opatřen háčkem pro zavěšení na zeď.