CDSM CDSM Designer Řešení problémů s programem CDSM Designer

Řešení problémů s programem CDSM Designer


CDSM Designer
Program pro výrobu fotodárků, nejen fotoknih a kalendářů

Stáhněte si zcela zdarma program CDSM Designer, pomocí kterého si sami vyrobíte a rovnou objednáte vybraný fotodárek

Program CDSM Designer je navržen tak, abyste si v pohodlí domova jednoduchým způsobem dokázali vyrobit fotoknížku nebo jiný fotodárek, a měli jste finální podobu zcela pod kontrolou. Program intuitivně provádí uživatele krok po kroku procesem sestavování Vašich fotografií a textu ve výsledný fotodárek.

Program pracuje s šablonami jednotlivých fotodárků. Ať už se jedná o fotoknížku, nástěnný či stolní fotokalendář nebo jakýkoliv jiný fotodárek, vždy budete potřebovat správnou šablonu, abyste si jej mohli vyrobit. Tyto šablony naleznete vždy v detailu produktu nebo na souhrnné stránce s šablonami.

V případě tvorby výrobků s kalendáriem typu kalendář s fotografie, dávejte pozor na výběr správného roku.


Časté dotazy k instalaci a programu

Zobrazuje se mi hláška: CreateMultiProfileTransformfailed

Při tvorbě fotoknihy se Vám může zobrazit informativní hlášení Create Multi Profile Transform failed, které je způsobeno nekompatibilním formátem JPG/JPEG obrázku. Obrázek je v pořádku, jen má v sobě ICC profil, který DotNET komponenta od Microsoftu, jež je součástí programu CDSM designerm zobrazí toto informativní hlášení.

CreateMultiProfileTransformfailed

Hlášení stačí pro každý obrázek potvrdit a kniha se pak v pořádku odešle a u nás vyrobí, ale přijde nám to nepraktické. Proto jsme vyvinuli utilitu Mario Korektor, která toto vyřeší.

Utilita Mario Korektor na úpravu JPG je k dispozici vč. návodu zde.


Nejde mi spustit program CDSM Designer

Během spuštění programu se zobrazuje okno s informací, že je aplikace blokovaná z důvodu zajištění Vaší ochrany. Připravili jsme pro Vás řešení tohoto problému, který je způsobem tím, že Microsoft odmítá některé certifikáty certifikačních autorit.

Připravili jsme pro vás utilitu, která naši aplikaci podepíše novým certifikátem. Můžete si ji vč. návodu stáhnout zde.

Nový instalátor aplikace CDSM Designer je již podepsán novým certifikátem.

Certifikát